Newsletter:
Jeżeli jesteś przedsiębiorcą
1. Zapoznaj się z regulaminem akcji.

2
. Na adres zgloszenie@590powodow.pl prześlij nam następujące informacje:

Osoba kontaktowa
Nazwa firmy
Logo firmy
Adres firmy
Telefon kontaktowy
Ilość pracowników
Adres e-mail

lub skorzystaj z formularza poniżej (pola z gwiazdką są obowiązkowe)

3. Po weryfikacji skontaktuje się z Państwem nasz konsultant i prześle Państwu materiały związane z akcją. Zostaniecie Państwo jednocześnie wpisani na listę partnerów, dostaniecie bezpłatny dostęp do loga i tytułu uczestnika akcji, którymi będziecie mogli posługiwać się w sposób nieograniczony przy promocji swoich produktów. Pomożemy również Państwu zaplanować kampanię, mającą pokazać Państwa udział w przedsięwzięciu.

Jeżeli jesteś konsumentem
1. Robiąc zakupy wybieraj polskie produkty. Sprawdzaj kod kreskowy, kraj pochodzenia i szukaj wyrobów oznaczonych logotypem akcji 590 powodów!

2
. Dołącz do nas również na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o rozwoju akcji, a także organizujemy konkursy wraz z naszymi partnerami. Rozmawiaj ze znajomymi, udostępniaj linki do akcji, piętnuj napotkane absurdy wprowadzające konsumentów w błąd.

Tylko z Twoją pomocą nasza akcja ma sens, dlatego pomóż nam edukując swoich bliskich w zakresie kupowania polskich produktów. Dodatkowo, jeżeli masz pomysł w jaki sposób można byłoby usprawnić i rozwinąć akcję, podziel się z nami! Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie pod adresem biuro@590powodow.pl.Kontakt
Stowarzyszenie PEMI
05-180 Pomiechówek Wymysły 67 D.
KRS: 0000213935
www.pemi.pl
O nas
Inicjatorem i koordynatorem akcji jest Stowarzyszenie PEMI które jest instytucją NON-PROFIT
Więcej
Partnerzy akcji
Wojewoda Świętokrzyski, Wojewoda Śląski, Wojewoda Podkarpacki, Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Wojewoda Kujawsko Pomorski, Marszałek Województwa Pomorskiego, Marszałek Województwa Lubuskiego, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Marszałek Województwa Małopolskiego, Marszałek Województwa Śląskiego, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Lista partnerów
Organizator i koordynator akcji  http://www.pemi.pl